Ніколи не позичайте та не повертайте гроші увечері. Поради заможних людей

Гроші у всі часи були засобом існування. В народі здавна існували прикмети та забобони пов’язані з грошима. Один відомий приклад говорить про те, що не можна залишати на ніч на столі гаманець з грошима, бо в домі не будуть водитися гроші, а прибирати приміщення тільки вранці.

Найпопулярнішим повір’ям пов’язаним з позикою та віддачею коштів ввечері, коли сяде сонце. Люди вважали необдуманим вчинком, коли людина позичала гроші в такий час, а через певний проміжок в неї неодмінно будуть матеріальні труднощі.

Здавна люди вважали, що після заходу сонця, на землі владарюють демони, які негативно впливають на будь-яку активність, а також на маніпуляції з грошима.

Вони не сумнівалися, що кошти віддані коли сіло сонце, не могло принести ніякої користі людині, яка їх взяла в борг. Окрім того, кошти, що господар віддав з дому пророкують йому фінансовий крах та злидні.

Люди здавна вважали, що ввечері не можна було з дому виносити ні сміття, ні брудну воду, особливо гроші, інакше людина все втратить й стане бідною.

Вважалося безглуздим виправдовуватися, що позичені гроші, є жестом доброго вчинку, бо виручили родичів чи друзів, яких спіткала важка фінансова ситуація. Якщо кошти залишили оселю, може погано позначитися на аурі фінансів в незалежності від придуманих мотивів. Для боржника ці кошти не принесуть користі, а лише ще більше погіршать ситуацію.

Окрім того, перед передачею грошей люди перераховують їх й за народними прикметами це означає, що у цієї людини згодом будуть великі фінансові втрати.Однак, якщо виникла така необхідність й людина не може відмовити іншій в передачі власних коштів після заходу сонця, не давайте кошти із руки в руки. Боржник коли буде повертати їх, має покласти гроші на стіл, а кращим буде просто на підлогу. Кредитору варто кошти підіймати з полу по одній купюрі, щоб усунути негатив та посилити енергетику.

Джерело

Leave a Comment