Чому досвідчені господині кладуть гроші під скатертину, та в чому це допомагає

Однією з народних прикмет є те, що люди кладуть купюру під скатертину й тримають її там, щоб сім’я завжди жила в достатку. Однак, щоб прикмета здійснилася, необхідно знати деякі правила зберігання купюри під скатертиною та догляду за нею.

Чому кладуть гроші під скатертину.

В давні часи, біла скатертина була символом багатства та достатку. Їх прикрашали різноманітними візерунками, а також загортали в них хліб з сіллю. Згодом, люди помітили, що скатертина здатна залучити багатство в дім й почали зберігати під нею монети. На сьогоднішній день, під скатертину на обідньому столі кладуть одну купюру та одну монету будь-якого номіналу, дивлячись якого номіналу купюри хочете залучити у своє життя й гаманець.Скатертина завжди має бути чистою та випрасованою. Пошкоджену та з плямами слід замінити новою. Бавовняна та лляна скатертини дуже гарно підійдуть для приваблення грошей, а ще, будуть дуже гарно виглядати на столі. Після застілля, її необхідно витрусити, але обов’язково робіть це на вулиці. Не можна ставити на скатертину порожні ємності, класти головні убори або ключі, бо гроші тоді навпаки від вас підуть. Якщо на столі стоять ємності з фруктами або цукерками, не забувайте постійно їх наповнювати, бо вони не мають бути пустими. Немає чим наповнити, тоді просто приберіть пусту ємність зі столу.

Також, можна повісити дзеркало навпроти столу, в якому будуть віддзеркалюватися продукти. Таким чином подвоюючи їх, а це позитивно впливає й на збільшення достатку.

Для залучення грошей в будинок, раніше закопували монету під поріг.

Коли ви отримуєте гроші, їх слід покласти біля дзеркала на всю ніч. Також, можна тримати біля дзеркала одну купюру, як й під скатертиною. В такий спосіб ви залучите достаток у свій будинок. Всі знають стару прикмету, що вдома не можна свистіти, бо грошей не буде й це дійсно так. Щоб в домі панувала лише позитивна енергетика, слід регулярно робити генеральні прибирання та позбавлятися від зайвого мотлоху. Не купуйте солодощів, щоб розміняти гроші, бо щастя може піти від вас. Якщо хліб ламати, а не різати, також можна залучити гроші. Також, необхідно перший та останній куски хліба підсолювати, а потім з’їдати.

Джерело

Leave a Comment