Як за допомогою інтуїції приймати важливі рішення?

Інтуїція — чудовий помічник у будь-якій ситуації. Вона може допомогти вам приймати складні рішення, долати проблеми та турботи. Експерти розповіли, як правильно користуватися шостим почуттям.

Багато людей не бачать сенсу використовувати шосте почуття у процесі прийняття рішень. Це дарма — потрібно лише навчитися правильно ним користуватися.

Подивіться на проблему з різних сторін

Якщо, наприклад, ви шукаєте роботу, але з якихось причин розглядаєте лише варіанти, подібні до вашої попередньої чи поточної роботи, вам слід спробувати подивитися і на інші професії. Якщо ви шукаєте кохання, краще зосередитися не на тому, щоб знайти людину з певними якостями, віком та зовнішністю, а на всіх кандидатах. Це дозволить вашій свідомості мислити вільніше, а інтуїції працювати на повну потужність.

Залишайся спокійним

Коли ми відчуваємо стрес, перебуваємо в агресивному стані чи просто нервуємо, інтуїція стає пасивною, чакри закриваються, а біополе слабшає. Щоб ваше шосте почуття працювало ефективно, вам потрібно бути спокійним. Це підвищує ймовірність того, що ви зможете почути себе.

Позбудьтеся стереотипів та забобонів

Багато людей думають, що повага до інтуїції — це прояв слабкості та дурості. Але насправді ми дуже часто звертаємося до свого внутрішнього голосу, просто наші остаточні рішення у багатьох випадках визначаються розумом.

Зверніть увагу на перше відчуття

Наприклад, ви зустріли на своєму шляху цікаву людину, але вам, чомусь, з нею незручно. Внутрішній голос часто дає правильну відповідь, коли ви цього не очікуєте. Пригадайте, скільки ситуацій у вашому житті було, коли ви казали собі: “Я відчував, що мені не потрібно цього робити” чи “Я знав, що йому не можна довіряти”, “Я знав, що повинен отримати цю роботу”. Якщо ви опинилися у складній життєвій ситуації чи зіткнулися з дуже складною дилемою, вам слід згадати, про що ви думали с самого початку.

Переконайтеся, що це відчуття не є звичайним страхом.

Дуже часто люди плутають інтуїцію зі страхом. Наприклад, якщо ви вирішили пригати з парашутом, але не можете сісти в літак, це може бути не інтуїція, а страх. Інтуїція — це думка, що виникає раптово. Якщо ви постійно стрибаєте з парашутом, але одного разу вам здається, що це не варто робити, це може бути вже внутрішнім голосом. Обов’язково запитайте себе, чи не є ваше рішення наслідком страху.

Розглянемо всі сценарії

Запишіть на папері всі можливі сценарії розвитку подій та всі можливі шляхи вирішення цієї ситуації. Спробуйте оцінити всі свої рішення, які ви можете прийняти, та програйте майбутні сценарії. Не виключено, що після цього може з’явитися нова, унікальна думка.

Не поспішай

Якщо у вас є час на роздуми, краще це зробити. Наприклад, якщо ви плануєте придбати автомобіль чи квартиру, краще розглянути всі можливі варіанти. Не поспішайте приймати такі рішення. Дуже важливо ознайомитися з усіма пропозиціями на ринку. Якщо ви шукаєте роботу, у такій ситуації також краще проаналізувати всі вакансії та не зосереджуватись лише на першому місці, яке вам подобається. Чим більше варіантів, тим краще. Якщо ви поспішаєте, інтуїція може працювати не зовсім правильно.

Чи часто ви покладаєтесь на інтуїцію?

Джерело

Leave a Comment