Нещодавно зробила відбілювач за порадою свекрухи. Такий ефект не отримувала ні від одного дорогого засобу! Всі плями пішли, а колір став просто неймовірний, ніби річ з магазину!

Такий ефект не отримувала ні від одного дорогого засобу. Всі плями пішли, а колір став просто неймовірний, як ніби річ з магазину.

Кухонні рушники і подібні речі, де переважають жирні плями, відпере гірчиця. 2 ст.л. гірчичного порошку розвести в літрі гарячої води і дати настоятися. Процідити, розвести в необхідній кількості води і замочити рушники на ніч.

Рушники побіліють і продезінфікуються, а малюнок стане тільки яскравіший. Білі речі жовтіють від старості або прання. Порада як відбілити запрану білизну проста – разом з порошком в воду потрібно додавати нашатирний спuрт.

Навіть старі речі після декількох подібних процедур «помолодшають».

Шовкові і вовняні речі замочіть в розчині: на 10 літрів води 50 гр. прального порошку, 6 ст. ложок солі, столову ложку нашатирного спuрту і стільки ж 3-х процентного перекису водню. Потримати одяг годин п’ять після чого прати в режимі делікатного прання.

Гольфи і шкарпетки можна замочити в теплій воді, додавши туди 2 ст. ложки борної кислоти – це відмінна профілактика від грибкових захворювань. Так можна вибілювати і маєчки. Потім прати в звичайному режимі.

Джерело

Leave a Comment