«Справжній чоловік»: головні риси, які не переробити

Ти або приймаєш це, або шукаєш згодом іншого чоловіка …

Справжній чоловік слів на вітер не кидає: «сказав – зробив», «прийшов – переміг». Він вольовий, з внутрішнім стрижнем, з цілеспрямованим характером … Якось так найчастіше дівчата уявляють собі цих «справжніх чоловіків», але …

Поточного виробництва «справжніх» чоловіків не існує. Більш того: «найкращий» для однієї здається неприємним типом для другої, а третя на нього і зовсім не подивиться.

Тому в смітник ярлики – особисто я вірю, що «твій» чоловік (кращий з можливих конкретно для тебе) – це той, який тебе вирівнює. Призводить до балансу між тією, якою ти завжди хотіла бути, і тією, якою виходило бути при даних обставинах.

Поряд з «тим самим» ти стаєш врівноваженою і простішою, а риси твого обличчя розгладжуються і світлішають. З’являється внутрішня пильність і якесь особливе чуття на людей.

Але сьогодні я хочу поговорити про те, що зазвичай написано дрібним шрифтом під зірочкою в контракті на «справжнього чоловіка». До чого потрібно бути готовою і що не намагатися переробити, тому що ти або приймаєш це, або шукаєш згодом іншого чоловіка …

1. Небагатослівність.

Він не подружка, а значить, не буде брехати, переливати з пустого в порожнє і смакувати подробиці. Він завжди буде говорити в три рази менше за тебе, і з цим потрібно змиритися вже спочатку. Це “налаштування за замовчуванням”.

Слова потрібні, щоб вирішувати проблеми, які не можна вирішити справою. Решта – марна метушня.

2. Неемоційність.

Він може мати дуже високий рівень емпатії, але абсолютно не вміти втішати «за жіночим типом». Гладити по голові, укутувати пледом і шепотіти на вушко всякі милі дурниці – еее … ні. Хіба що обійме до хрускоту кісток, наллє твого улюбленого сухого червоного або молока з пінкою і дасть час прийти в себе, не турбуючи.

Гратися в «здогадайся, чому я образилася» не буде: або говори прямо – і він постарається зробити все, щоб вирішити твою проблему, або вчися говорити прямо.

3. Роздратування на питання «для галочки».

Це коли ти цікавишся його думкою, хоча все вже давно для себе вирішила: і в чому піти, і куди піти, і як надовго. Він же вважає, що якщо питаєш, значить, хочеш знати його думку (а вона у нього завжди є). В іншому випадку з таким же успіхом ти б могла потрясти кулю передбачень. Або підкинути монету.

4. Тривалий період «відпускання» образи.

Так, його вкрай складно вивести з себе, але також складно змусити повернутися в себе назад. Це ти вже відійшла і готова одягнути сукню і кружляти, кружляти – йому ж треба мінімум два дні, щоб відновити колишню картину світу і заспокоїтися.

5. Сталеві нерви.

Як би грубо це не звучало, але у нього яйця міцніші, ніж у тебе: маніпулювання мовчанням і демонстративним ігноруванням виявиться грою в одні ворота. Він дуже чуйно реагує на будь-яку спробу підім’яти під себе і – не ведеться.

6. Неприйняття флірту з іншими чоловіками.

Подібне розцінюється ним як зрада, а вірність для нього – понад усе. «Або ти зі мною, або йди». Тому вступати в стосунки з таким чоловіком, не награвшись досхочу і не наївшись вдосталь чоловічої уваги, погана ідея. Не зрозуміє. Чи не вважатиме за потрібне це розуміти.

7. Байдужість до чужих оцінок.

Йому плювати, що про нього думають твої друзі, подружки, колеги, духовний гуру або майстер в автосервісі. У його голові постійно йде пошук відповідей на значно більш суттєві питання, тому він не вважає за потрібне витрачати час на розбір і аналіз сторонніх поглядів на собі.

Для нього вірно одне: поки ти його кохаєш, все в порядку.

8. Любов до планування.

“Справжній чоловік” не спонтанний. Він продуманий. Як німецька техніка і японський автомобіль. Ні, правда: якщо ти примудрилася потрапити в зону його відповідальності, значить, завжди будеш нагодована, взута, одягнена і захищена, не дивлячись на опір і публічні заяви «я сама». Перед мамою своєї будеш викаблучуватися.

9. Нелюбов до суспільного життя.

Взаємне “вичісування бліх” в соцмережах виглядає для нього марною тратою часу, він – пас. Максимум – рідкісний «лайк» твоєї фотографії в хвилину душевної слабкості або під коньяком. І то – напевно потім картає себе за таку емоційну нестриманість.

10. У разі вибору лазні з друзями-чоловіками або затишного перегляду фільму з тобою, він вибере лазню.

Але при цьому він ніколи не буде ховати в кишеню обручку або активно вдавати, що не проти розважитися. Якщо він на тобі одружився, значить, свій вибір зробив. Вибір оскарженню не підлягає. Крапка.

11. Безумовна правота.

Тому що правий він завжди, навіть коли не дуже. Але це не тиранське «буде по-моєму, тому що я так сказав», а уперте відстоювання продуманого рішення, за наслідок якого відповідає він і тільки він – тому що відповідати за нього для нього важливо. Без цього – немає сенсу.

Втім, тут впору нагадати ще про одну істину: «Коли в міцній сім’ї щось трапляється, там не говорять один одному: «Це ти винен». Там кажуть: «Я з тобою».

12. Спартанські звички.

Це тобі потрібно вісім суконь, три піжами і п’ять пар «лодочок». Йому ж досить джинсів, футболки і байки. На всі сезони. Подібне можна сказати і про їжу: головне, щоб ситно, а з яких страшних екзотичних слів це зроблено, – не має значення.

13. Відсутність романтики в звичному стилі.

Іншими словами, його романтичність найчастіше виражається в якихось страшенно неромантичних речах. Наприклад, коли він приводить тебе до тями після похмілля пельменями з юшкою або готує тобі їжу, якщо ти повертаєшся з роботи ближче до ночі. При цьому він точно не буде посилати тобі щотижня в офіс квіти з кур’єром, надавати “зліпленій сніговій бабі” твої риси або складати для тебе солодкі музичні добірки в автомобіль. Точніше, він все це може, але цього точно не треба від нього чекати.

Замість цього він подарує тобі щось абсолютно інше, на голову вище за все, на порядок важливіше: впевненість в тому, що він дійсно поруч з тобою. В твої найважчі дні, найтемніші ночі.

Головне, про що потрібно пам’ятати, вибираючи життя з сильним і вольовим чоловіком, – це те, що він з гірської породи. Тому не треба намагатися зробити з нього тісто для млинців, прибрати до рук, зробити зручним.

Ти його покохала саме тому, що він такий. І безумовно розлюбиш, якщо він зміниться.

Джерело

Leave a Comment