Якщо справи йдуть геть погано, просто скажіть ці 4 слова

Життя складається не тільки з сонячних днів. Періодично вам все одно доведеться стикатися зі складнощами та почуватися паршиво.

Однак, без цих падінь ви не оцінили б зльоти, тому не варто зневірятися, коли життя проводить вас через чергове випробування.
Навіть коли справи йдуть дуже погано, сприймайте ці обставини як цінний життєвий урок, який сприяє особистісному зростанню. Ви можете збалансувати свій спосіб мислення таким чином, що негатив перестане домінувати.

Що саме потрібне для цього зробити?

Насправді, все просто. Все почалося з психіатра Віктора Франкла, який говорив про «волю до змісту». Він рекомендував запитувати, що чекає від нас життя замість того, щоб чекати чогось від нього.

Під час перебування в нацистському концентраційному таборі він став свідком того, що люди можуть набувати сенсу буквально у всьому — навіть зазнаючи нелюдських страждань. Він застосував свій досвід до створення власного методу психотерапії (логотерапії).

Передумова така: ви повинні намагатися розуміти сенс кожного життєвого моменту, незалежно від того, чи він негативний, нейтральний або позитивний.

Отже, ось 4 слова, які варто згадати, коли відчуєте, що вас охоплює нестримний відчай та порожнеча.«Я знаходжу сенс у…»

Промовивши ці слова, постарайтеся знайти щось позитивне у своїй ситуації і вимовте сенс, який ви знайшли, вголос або про себе. Якими б огидними не здавались вам події, що відбуваються, у будь-якому життєвому моменті завжди присутня хоча б крупиця позитиву; все, що від вас вимагається, це знайти її .

Ці 4 слова допоможуть вам подолати чорну смугу, через яку ви проходите, і усвідомити план, підготовлений для вас Всесвітом.

Вам необхідно запитати себе: навіщо життя змушує мене проходити через усі ці випробування?

І так, часом життя очікує, що ви почнете засмучуватися, сумувати за втратою, помирати від відчаю, але як тільки ви зрозумієте, що страждаєте недаремно, перенести ці страждання буде набагато легше.

Знаходження сенсу часто стає початковим етапом у процесі лікування. Цей крок показує, як ви можете подолати складну життєву ситуацію. Звичайно, біль відразу не вщухне, але не в цьому полягає призначення сенсу. Він дає нам почуття комфорту та спокою, нехай навіть на короткий час.

Звичайно, коли ви стикаєтеся з труднощами, то найкраще використовувати поєднання різних підходів. Це лише один із багатьох прийомів, використавши який у комбінації з іншими способами, ви зможете впоратися з будь-якими неприємностями. Зрештою, сенс це їжа для духу.

Джерело

Leave a Comment