Що насправді хочуть чути чоловіки

І чоловіки люблять вухами…

Кожен чоловік мріє почути від коханої ці слова.

Як за кам’яною стіною

Повірте, кожен чоловік мріє почути від вас ці слова. Все тому, що однією з найголовніших переваг кожного представника чоловічої статі можна назвати силу і надійність. Звичайно ж і на жаль, не всі молоді люди є такими, але все ж нам хочеться вірити, що саме у нашого коханого будуть ці важливі якості.

Вони є? Тоді чому б не підкреслити це у розмові зі своїм коханим? Скажіть йому, що він є вашою опорою, надією на добре майбутнє, кам’яною стіною, нарешті.

Іноді дівчатам страшно казати такі слова. Ось тільки незрозуміло чому. Може бути одна з причин — страх коханого «зурочити»? Адже нічого не заважає йому після таких заповітних слів розслабитися і перестати бути надійним і сильним. Такий варіант цілком можливий.

Точно відомо тільки те, що будь-який хлопець буде неймовірно радий почути від своєї другої половинки, що він справжня опора в біді і в радості. Не позбавляйте свою молоду людину такого задоволення, особливо коли слово «чоловік» підходить йому як нікому іншому.

Компліменти для чоловіка

Іноді чути компліменти хочуть не лише дівчата, а й чоловіки. Похвальне слово, позитивна оцінка його умінь та талантів — найкращий спосіб підняти коханому настрій. У цьому чоловіки дуже схожі на нас, компліменти дають їм зайвий стимул для самовдосконалення та покращення.

Подібні милі слова незайвим буде присмачити ніжним поцілунком. Це абсолютно затвердить чоловіка в тому, що ви дійсно вважаєте його найкращим.

Докази кохання

Усі чоловіки хочуть не просто здогадуватися, а цілком знати, що їх люблять. Тому час від часу (але не надто часто) заводьте розмови про ваше неймовірне почуття. Підійдуть навіть такі банальні фрази на кшталт «я тебе люблю» або «ти мені потрібен». Скажіть, у вас адже час від часу з’являється відчуття, що почуття вашої молодої людини охололи, якщо ви протягом довгого часу не чуєте від нього слів любові? У нього все так само.

Так, швидше за все, почувши подібні слова, він зробить кам’яне обличчя і не скаже вам нічого. Але в глибині своєї душі він буде неймовірно щасливим. Ще б пак, адже щойно він почув, що коханий і його дуже цінують!

Представниці прекрасної статі завжди повинні бути дуже мудрими та сильними. Тільки такі жінки можуть непомітно керувати своїм коханим і спрямовувати його в правильний напрямок.

Чоловічі поради

Намагайтеся частіше радитися з будь-яких питань зі своєю молодою людиною. Таким чином, ви зможете продемонструвати, що для вас він справжнісінький авторитет, і його думка вкрай важлива. Чоловікові необхідно розуміти, що саме його думки для вас важливіші, ніж поради інших людей.

Молоді люди дуже цінують свою свободу та жіночу турботу. Причому друге ну ніяк не повинно обмежувати перше. Дуже часто представниці прекрасної статі забувають про це, намагаючись оточити свого коханого над турботою, яка ущемляє в чомусь його власну свободу.

Не варто вживати при розмові слів на кшталт «так краще для тебе». Зрозумійте, поряд із вами дорослий чоловік, який точно в стані розібратися, що йому робити. Тому постарайтеся не переборщити із турботою, щоб не стати для нього занадто опікувальною і надокучливою матір’ю.

За своєю природою чоловіки найчастіше стриманіші, ніж дівчата, і рідко говорять про свої почуття. Тому кожна жінка, якщо, звичайно, вона хоче зберегти гармонію у відносинах, повинна докласти певних зусиль, давши зрозуміти своєму коханому, що жодна його справа не залишається поза увагою.

Джерело

Leave a Comment