9 речей, які роблять лише по-справжньому закохані пари

Перевіряємо, чи справді ви щасливі одне з одним!

Здається, що ваші стосунки ідеальні, проте навіть у бездоганних пар іноді виникають сумніви. Ми знаємо, як перевірити ваші почуття на міцність, але для початку попереджаємо — кожні стосунки індивідуальні, і ви не повинні дотримуватися будь-яких умовностей. Отже, якщо ви створені один для одного, то, напевно, робите ці 9 речей разом.

Ви постійно на зв`язку

Незважаючи на те, що ви вже довго зустрічаєтеся, все одно не перестаєте писати один одному милі повідомлення, ділитися фотографіями і дурними жартами, знайденими в інтернеті. Ви розмовляєте по facetime, якщо хтось із вас знаходиться в іншій країні, і обмінюєтеся аудіоповідомленнями перед сном. А щойно у вас відбувається щось важливе чи тривожне, ви телефонуєте йому, і він обов`язково знаходить доречні слова.

Ви весь час обіймаєтеся

Обійми для вас – один із найважливіших ритуалів. Щойно ви обіймаєте його, неодмінно почуваєтеся в безпеці, а він вкладає у такі ніжності все своє тепло. Тож якщо вам досі не набридло обійматися – будьте певні, у вас все чудово. Багато вчених, до речі, впевнені, що обійми провокують у нас ще більший відсоток окситоцину (гормону радості), ніж поцілунки.

Ви не соромитеся ділитися почуттями та переживаннями один з одним

Навіть якщо у нього проблеми на роботі чи з родичами, він поділиться з тобою — нехай це буде занадто холодно, стримано та акуратно (адже він чоловік і не звик нарікати на життя). Ви, у свою чергу, знаєте, що у будь-якій ситуації можете на нього покластися. А ще ви не боїтеся говорити один одному про почуття та бажання – це дорогого варте.

Вам важливі інтереси один одного

Якщо у нього важливий матч, ви, швидше за все, дивитися його разом. І незважаючи на те, що ви далеко не фанатка футболу, ви отримаєте величезне задоволення і зарядитеся його азартом. Він же не проти сходити з вами в театр на ту дивну п`єсу або скласти вам компанію на новій виставці. Він навіть «за» вирушити з вами на йогу, щоб зрозуміти, що такого особливого ви в ній знайшли.

Ви не перестаєте робити сюрпризи

Він приносить вам кіндер-сюрпризи, а ви регулярно даруєте йому рукавички для спортзалу. Він може купити два квитки в літо, нехай навіть на вихідні, і повідомити вас про це за день до рейсу, а ви організувати романтичну вечерю посеред тижня. Вам приємно тішити один одного – нехай ці сюрпризи іноді зовсім незначні. Але ж увага до деталей — це найголовніше.

Ви тонко жартуєте один над одним

У вас є жарти, які розумієте тільки ви. Саме тому вдвох вам не нудно ні на безглуздій вечірці, ні вдома. Ви вмієте згладжувати конфлікти, переводячи все в жарт, а іноді й жартуйте один над одним, як старі друзі. Повірте, це велика рідкість, коли двоє людей протилежної статі мають однакове почуття гумору.

Ви плануєте спільне майбутнє

Ні, ви не підраховуєте, скільки коштуватиме ваше весілля, просто любите говорити про те, в якому місті можна було б пожити кілька місяців, а куди вирушити у відпустку мрії. А ще ви любите облаштовувати квартиру і завжди знаходите компроміси у виборі кольору стін та меблів. А ще ви збираєтеся разом піти на курси іноземної мови або засвоїти нове хобі. 

Ви не соромитеся з`’являтися десь разом

У будь-якій компанії — чи то ваші друзі, чи його — ви почуваєтеся комфортно разом. Ніщо не заважає вам розосередитися по компаніях, але як тільки ви повертаєтеся один до одного в обійми, вечір стає ще веселішим. Ви любите ходити кудись разом, і у вас навіть думки не виникає, що хтось із вас буде недоречний у тій чи іншій компанії.

Ви пишаєтеся досягненнями один одного

Підтримати коханого в горі — пів справи, а от щиро радіти за нього буває непросто. Особливо якщо зараз у цій сфері у вас пауза, а він долає гори на шляху до карколомної кар`єри (і навпаки). Ви поважаєте бажання один одного розвиватися і заводити нові знайомства, а коли кохана людина досягає поставленої мети, ви щиро ним пишаєтеся.

Джерело

Leave a Comment