Якщо зустрілася така жінка в житті – чоловік все подолає і всього доб’ється

Чоловік може добитися неймовірного успіху, якщо поруч знаходиться правильна жінка. Він може стати багатим, знаменитим. Саме жінка є тією опорою, яка допомагає чоловікові рухатися вперед.

Жінка має величезний вплив на чоловіка, хто б що не говорив. Абсолютно всі чоловіки народженні жінкою, і всі вони з дитинства прагнули материнської ніжності та захисту. Матір їх купала, захищала, цілувала — і все це вони пам’ятають все своє життя.

У Толстого була неймовірна дружина Софія Андріївна. У пари були надзвичайно складні стосунки. Письменник був пристрасним, суперечливим та складним. Не думав про себе, а лише повністю віддавався пристрастям. На війні він проявляв неабияку хоробрість, а в карти програвав цілі спадки. Лише дружина допомагала йому зупинитися.

Відомий художник Сальвадор далі став багатим та знаменитим саме поруч з дружиною — Галою. Вона пройшла з ним через усі терни — спершу вони жили в бідності та їли лише морських їжаків. Але жінка не втрачала віри у свого чоловіка.

Наполеон вважав, що усіма перемогами він зобов’язаний своїй легковажній Жозефіні.

Цей список насправді є безкінечним. Жінка, яка приносить щастя чоловікові, є справжнім скарбом. Чоловік поруч з такою дружиною, завжди намагається зробити їй щось приємне. Він прагне ощасливити її та подарувати приємні емоції.

Чоловік буде обожнювати цю жінку і завжди спостерігати за нею. Її посмішка, манери, жести будуть викликати в його серці лише відчуття тепла та затишку. Саме з такою жінкою чоловік не боїться поділитися чимось інтимним та особистим. Їй можна розповісти свої страхи та переживання, адже така жінка ніколи не засудить, а підтримає.

Від такої жінки виходить енергія. Тепло. Внутрішня сила, навіть якщо вона виглядає тендітною і слабкою. І ця енергія робить її богинею в очах чоловіка. Може бути, це архетип богині-матері, хто знає? Тільки чоловік може це відчути.

Такій жінці не треба нічого пояснювати. Вона буде читати ваш погляд та розуміти все без слів. Вона завжди дасть пораду та підтримає ваше рішення. З нею не буде страшно бути тим, ким ти є насправді, адже вона буде любити тебе не за статки чи статус у суспільстві, а просто за те, що ти є.

Потрібно оберігати цих жінок, адже вони трапляються лише один раз.

Джерело

Leave a Comment