Пробачте себе за всі ті часи, коли ви любили не тих людей

Вибачте себе за те, що дозволяли залишатися у вашому житті довше, ніж це було необхідно

У вас є все, що потрібно. Так було завжди. Можливо, ви встигли полюбити не свою людину, яка змусила подумати, що з вами щось не так. Можливо, пережили відносини, в яких вас постійно порівнювали з іншими людьми, намагаючись перетворити в когось, ким ви не є. Можливо, з вами поруч була людина, яка не змогла гідно оцінити ваші якості, тому що їй самій їх не вистачало.

Можливо, ви вибирали тих , які робили все, щоб ви повірили, що вас так легко замінити. І в підсумку ви почали сумніватися в собі і в своїй цінності…

Ми всі це робимо. Ми всі іноді забуваємо, що у нас в житті все може бути набагато краще і що ми заслуговуємо набагато більшого. Ми всі йдемо на поступки тим, кого хочемо утримати поруч. Ми всі шукаємо виправдання для людей, на яких розраховуємо в майбутньому. Але якщо справа доходить до того, що ви постійно відчуваєте себе недостатньо добрими, незалежно від того, що робите, ось тоді ви повинні сказати «Стоп».

Тому що ніхто не заслуговує на те, щоб відчувати, що його кращі якості ніколи не будуть відповідати чиїмось поверхневим стандартам або чиїмось нереалістичним критеріям любові. Ніхто не заслуговує на те, щоб з ним поводилися так, як ніби вона людина другого сорту. І ніхто не заслуговує на те, щоб витрачати свої кращі дні, намагаючись довести комусь свою цінність.

Так що пробачте себе за все ті часи, коли ви намагалася врятувати ці відносини, тому що вам здавалося, що все може змінитися.

Пробачте себе за те, що дозволяли цим людям залишатися у вашому житті довше, ніж це необхідно.

Пробачте себе за те, що вкладали душу в тих людей, які навіть не планували вашого спільного майбутнього.

Пробачте себе за те, що ви вірили словам і не звертали уваги на вчинки.

Тому що саме так ви вчитеся і, за іронією долі, саме так ви усвідомлюєте свою цінність. Саме тоді ви починаєте чути свій внутрішній голос, який буквально кричить кожен раз, коли хтось ігнорує вашу цінність. Саме тоді ваш розум не дає вам спати ночами, благаючи піти від цієї людини, і саме тоді ваше серце раптово замикається, бо всі сварки між вами закінчуються недовговічними і фальшивими зізнаннями в коханні. Це відбувається з усіма, хто не отримує поважного ставлення до себе.

Так що пробачте себе за ті часи, коли ви билися не за тих людей, адже вони, врешті-решт, змусили тебе зрозуміти, за що дійсно варто боротися. Вони навчили тому, що вас ніколи не буде достатньо для неправильної людини, але для правильної з вами завжди все буде так, як треба.

Джерело

Leave a Comment