Історія із гумором про те, як це – бути мамою. Дуже життєво!

Я мама. У мене 2 дітей. Я пішла до лікаря, тому що у мене є втрата пам’яті та труднощі з концентруванням. Лікар каже мені, що я повинна спати 8 годин на день.

У мене біль у спині. Невролог каже, що я повинна ходити у басейн та на пілатес 2-3 рази на тиждень.

Вчитель мого старшого сина каже, що дитина повинна бути під контролем, коли робить уроки.

Мій молодший син “каже”, що йому потрібно готувати свіжу їжу щодня без деяких 30 інгредієнтів, на які у нього є алергія. Для цього я повинна купувати все свіже.

Мій чоловік і мій старший син кажуть, що їжа для маленьких – це каша та пюре, і вони не можуть її їсти, тому мені доведеться готувати для них щось інше.

Експерти в галузі батьків, освіти та психологів кажуть, що з дитиною потрібно займатися щонайменше 30 хвилин на день для гармонійного розвитку.

Педіатр каже, що я маю щодня гуляти з дітьми по годині в парку на свіжому повітрі, щоб діти отримали достатню кількість кисню для мозку.

Щомісячні рахунки кажуть, що я повинна працювати цілий день.

Експерт із питань освіти та розвитку говорить, що найкраще – дозволити дітям вчитися, коли вони граються. І що вони повинні досліджувати світ, навіть якщо для мене це означає прати одяг щодня.

На парній терапії говорять, що подружжя має ходити на романтичне побачення або проводити час наодинці 1-2 рази на тиждень.

Успішні жінки кажуть, що жінка повинна мати час, щоб піклуватися про власну зовнішність.

Психолог каже, що мені потрібен час “тільки для мене”.

Тож зараз я шукаю експертів із чаклунства, щоб навчили мене робити так, щоб все це вмістилося у 24 години.

Джерело

Leave a Comment