Бог 7 разів каже, що немає у тебе і не буде випадковостей

1. Ніхто не зайнятий настільки, щоб не відповідати вам

Хлопець чи дівчина, найімовірніше, не відповідають на ваше повідомлення не тому, що надто зайняті. А потенційний роботодавець ось уже котрий день не передзвонює зовсім не через те, що не може знайти жодної вільної хвилини.

Якщо ви не отримуєте відповіді від когось, то це тому, що вони свідомо не захотіли вам відповідати. І чим раніше ви перестанете знаходити виправдання для людей, які не приділяють вам належної уваги, тим швидше ви зможете наблизитися до тих людей та ситуацій, які роблять це.

2. Кожна людина ставить свої власні інтереси понад інші

Неважливо, наскільки щира, добра чи турботлива людина, вона завжди буде більш зацікавлена ​​у власних проблемах, ніж у ваших. Навіть найуважніший коханець не зможе зрозуміти, яку «кнопку» варто натиснути, якщо ви не підкажете. Найсправедливіший роботодавець на світі може не здогадуватися, що заганяє вас у могилу, якщо ви при цьому погоджуватиметеся на всю роботу.

Більшість людей бере стільки, скільки ви дозволите їм забрати, тому постарайтеся визначити і підтримувати гранично допустимі межі, щоб не дозволити комусь сісти вам на шию. Сильні люди не бояться говорити слово «ні» тому, чого вони не хочуть робити, тому що вони знають, що ніхто не заступиться за них, якщо вони не заступляться за себе.

3. Ви ніколи не зможете всім догодити

Якби ви прислухалися до всього, що кожна людина коли-небудь хотіла від вас, то ви б давно перетворилися на неживу, безформну, бездушну розмазню. А потім би хтось прийшов і порадив вам стати цікавішим.

Серйозно неможливо всім догодити. Завжди знайдеться той, хто скаже, що ви неправильно живете або вибрали неправильний шлях. Вас критикуватимуть незалежно від того, чим ви займаєтеся, так що просто робіть те, що любите. Тому що єдиний суддя, якого ви повинні слухати, це ви самі.

4. Світ абсолютно нічого вам не винен

Ви можете бути найкрутішою, найдобрішою, найрозумнішою, найцікавішою людиною у світі, але якщо ви не будете над собою працювати і розвиватися, то всі ці чудові якості так і залишаться у вашій уяві.

Є два варіанти: можна витратити все життя, шкодуючи себе, тому що ви заслуговуєте на більше, або можна почати діяти і брати від життя все прямо зараз. Вгадайте, який вибір зробить самодостатня людина?

5. Ви знаходите собі виправдання

Можна витратити все своє життя журячись про те, що у вас немає часу, грошей, сил чи ресурсів для досягнення ваших цілей. І все, що ви кажете, може бути і так, але сувора правда в тому, що кожна людина на планеті має принаймні одне хороше виправдання, щоб не рухатися назустріч тому життю, якого вона хоче.

Люди, які отримують від життя те, що вони хочуть, ігнорують свої виправдання. Вони знаходять способи подолати свої обмеження замість того, щоб журитися про них, — ось у чому причина їх перемог.

6. Вас характеризують дії, а не думки

Ви можете сидіти в закритому приміщенні весь день, малюючи в уяві найкращий світ, але, поки ви не вийдете і не почнете втілювати щось у життя, це не має жодного значення. Вміння будувати великі плани — чудова річ, але поки це не супроводжується діями, воно марне. Зрештою, про нас можна судити за нашими вчинками, а не за думками.

7. Ніхто не прийде і не врятує вас від вашого власного життя

Ми всі хочемо вірити, що людина нашої мрії, ідеальна робота чи неймовірний сюрприз чекають на нас за рогом. Коли ми незадоволені своїм становищем, ми нераціонально сподіваємося, що чудовим чином з’явиться чарівник і врятує нас від усіх проблем.

Але правда у тому, що у житті так не буває. Проблеми не вирішуються від помаху чарівної палички, і якщо ви хочете побачити зміни в житті, то повинні самі працювати над ними.

Це знають найсильніші люди. Коли настають лихоліття, вони надягають броню, сідають на білого коня і самі себе рятують. Тому що вони розуміють: якщо хтось і допоможе, то це вони будуть самі.

Джерело

Leave a Comment