Ви звертали увагу на свої мізинці? Вони ж «дзеркалять» характер!

Все-таки захоплююче це справа – пізнавати себе. Виявляється, довжина пальців відображає характер людини. Вони ж не однакові у всіх, а різні, що говорить про відмінності між людьми, що є насправді.

Наприклад, на підставі розміру мізинця людей можна об’єднати в три групи.

Перший тип

Якщо мізинець виступає трохи вище першої лінії безіменного пальця, то людина належить до того типу людей, які завжди віддають більше, ніж від них вимагається. Будь то професійна діяльність, особисте життя або романтичні відносини. Причому йде це від внутрішньої потреби, а не за чиєюсь вказівкою. Подібної щедрістю вони відрізняються від всіх.

Людині такого типу можна довірити будь-яку таємницю. Він буде тактовно і обережно поводитися з отриманою інформацією.

Його складно похитнути на думці. Єдине, чого очікує від інших, – це справедливості. І хоча він віддає любов і щедрість з власної волі, все-таки йому хочеться отримувати у відповідь щось подібне. Ні, він не буде просити про це, але в глибині душі чекає.

Володар такої руки інстинктивно тягнеться до тих, хто розуміє його душу і приймає таким, яким він є, без умовностей.

Другий тип

На приналежність до цього типу вказує короткий мізинець, що не доходить до першої лінії безіменного пальця. Володар такої особливості руки – емоційний, чутливий і дуже сприйнятливий до болю, якщо її доставляють ті, кому він довіряє найбільше.

Така людина завжди готова відставити свої справи, щоб прийти на допомогу іншому. Якщо він когось впустив у своє серце і душу, то на все життя. Але коли його зраджують або підходять не так, як він очікує, то це завдає йому глибоку біль, тому що він не готовий до такого повороту.

З іншого боку, подібна чуттєвість дозволяє людині такого типу добре розуміти емоції інших людей, ставити себе на їх місце. Він може щедро дати світові тепло своєї душі, і ці рідкісні якості притягують до нього тих, хто потребує людяності, уваги, турботи.

Третій тип

Якщо мізинець закінчується на рівні першої лінії безіменного пальця, то це вказує на врівноважену особистість. У людини є схильність до порядку, миролюбства, він інстинктивно уникає хаосу. Йому подобається, щоб всі речі лежали на своїх місцях, але при цьому він не педант і перфекціоніст, від якого всім нудно. Що може його змусити нервувати, так це відсутність рівноваги в житті.

Людина з такою формою долоні емоційно, сексуально і інтелектуально збалансована. Його думки спокійні, рішення прораховані, думка формуються після вдумливого аналізу. Він все гарненько продумає, перш ніж сказати або зробити висновок. Його впевненість виходить з глибокого розуміння власної особистості, тому його складно похитнути.

Подивіться ще раз на свою руку, перевірте правильність тлумачень на собі і на людях зі свого оточення, чиї долоньки ви можете побачити. Збігається? Тепер вам достатньо буде поглянути на пальці співрозмовника, щоб зрозуміти, з ким маєте справу.

Джерело

Leave a Comment